přihlášení
Načítám mapu...

Výkup pozemků

 

image

VÝKUP NEMOVITOSTÍ ZA HOTOVÉ, PENÍZE IHNED..!

Potřebujete rychle získat finance z prodeje nemovitostí? Musíte rychle vyřešit úhradu Vašeho dluhu nebo z jiného důvodu spěcháte na prodej a nechcete prodávat zdlouhavě prostřednictvím realitní kanceláře?

PŘÍMÍ VÝKUP ZA BEZKONKURENČNÍCH PODMÍNEK..!

Dovolujeme si Vám nabídnout přímí výkup zemědělských i komerčních pozemků. Ornou půdu, pole, pastviny, zahrady, vinice, sady, pozemky v územním plánu, stavební parcely, ostatní plochy, komunikace, ale i zeleň a to po celé ČR:

VYPLACENÍ CELÉ KUPNÍ CENY IHNED PO VYŘÍZENÍ PRÁVNÍCH NÁLEŽITOSTÍ..!

Z výše uvedených důvodů, ale i z mnoha jiných, může být výkup za hotové pro majitele výhodný. Naše společnost nejenom, že zajisté úhradu dohodnuté částky rychle a bez zbytečných průtahů, ale také zařídí veškeré nutné úkony spojené s prodejem nemovitostí. Je finančně rozumější nemovitosti prodat sice se ztrátou oproti tržní hodnotě, avšak nwepřijít tím o svůj nemovitý majetek nebo o výhodnou koupi.

Vykupované nemovitosti musí být stále v majetku prodávajícího, Zástavy, břemena, popř. jiné právní vady nejsou překážkou výkupu. Veškeré nutné podklady, smlouvy a vyřizování na úřadech vyřídíme sami.

GARANCE NEJVYŠŠÍ CENY: vždy výrazně vyšší nabídková cena za odkoupení i pronájem v porovnání s běžně nabízenými cenami.

PLATBA V HOTOVOSTI PŘEDEMvyplacení v hotovosti okamžitě při podpisu smlouvy v připadě prodeje nebo možnost platby předem na libovolné období v případě pronájmu.

ŽÁDNÉ POPLATKYnic neplatíte! Uhradíme veškeré náklady související s uzavřením smlouvy (vyhotovení kupní smlouvy, vklad na katastr nemovitostí...)

PORADENSTVÍ ZDARMAzajistíme Vám kompletní právní servis a poradenství (problémy se spoluvlastníky, vklad na katastr nemovitostí...)

Pokud máte zájem Vaši nemovitost nám nabídnout volejte na 739 605 606, nebo pište na vykup@fondrealit.cz