přihlášení
Načítám mapu...

DRAŽBA pozemku Nové Hrady u Skutče, obec Nové Hrady

Cena: 38,000 Kč
Cena za m2: 50 Kč
Výměra: 766m2

Parametry

Kraj: Pardubický
Okres: Ústí nad Orlicí
Město: Nové Hrady
ID: N00278
Katastr: Nové Hrady
Romana Jungwirthová
Kontakt

Popis

Předmětem dražby je pozemek o výměře 766 m2, který se nachází jižně od obce Nové Hrady v místní části zvané Roudná 2. díl. V katastru nemovitostí je veden jako trvalý travní porost. Pozemek se nachází nedaleko chráněného přírodního útvaru Toulovcovy maštale, který je tvořen pískovci bizarních tvarů vzniklých v důsledku větrné a vodní eroze. Rozmanité geologické podmínky v různých částech území způsobily, že krajina nemá jednotný ráz, ale střídají se zde různé reliéfy povrchu a rozmanitá rostlinná skladba s množstvím rozptýlené zeleně. Svou rozlohou přes 10 km2 je lokalita vhodná k turistice, cykloturistice i rekreaci. Název katastrálního území je Nové Hrady u Skutče. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Dne 19.6.2026 bude pozemek prodáván formou exekutorské dražby. Vždy je vhodné, aby se dražitelé dojeli osobně na pozemek podívat a řádně se s ním seznámili.